Wyjazdy z jogą

weekend z jogą

CIAŁOŻYCZLIWY WEEKEND Z JOGĄ

INTUICYJNIE

23-25 czerwca

Masz ochotę na weekend z jogą, podczas którego pozwolisz sobie robić to, na co masz naprawdę ochotę? Wyjazd, w trakcie którego porządnie się wyśpisz, by w ciągu dnia nacieszyć się ruchem na macie i porządną dawką wiedzy o intuicyjnym jedzeniu? Zapraszam Cię do Owcy z widokiem w Kotlinie Kłodzkiej, gdzie mieszkam i dzielę się moim pełnym ironii i dystansu podejściem do wszystkiego, co mainstreamowe. Nie znajdziesz u mnie kultury diety i nie powiem Ci, co „musisz”. Pokażę Ci za to dobrodziejstwo życia w zgodzie ze sobą, a nie w zgodzie z tym, co mówią Ci influencerzy.

Dla kogo jest mój weekend?

Dla każdex, kto potrzebuje wsłuchać się w siebie i odpuścić. Dla każdex, kto chce nauczyć się ruszać i jeść intuicyjnie. Dla każdex, kto chce robić przez trzy dni to, na co ma ochotę.

Co będę jadłx pysznego?

W Owcy prowadzimy wege kuchnię słynącą ze śniadań na mega wypasie i serwującą boskie buddha bowle. Zadbamy o wszelkie nietolerancje pokarmowe i pokażemy Ci, że wege może być naprawdę na bogato i obficie.

Gdzie będę spałx?

W tematycznych pokojach Owcy z widokiem. Wszystkie możecie zobaczyć tutaj.

Jaką jogę będziemy praktykować?

Progresywną vinyasę połączoną z eksploracją intuicyjnego ruchu, yin jogą i jogą nidrą. Podczas moich zajęć praktykujemy z uważnością na aktualne potrzeby naszego ciała i ducha. Porzucamy myślenie kierowane tym, co powinniśmy lub, co musimy. Te słowa wykreślamy z naszego słownika. Praktykujemy tak, by czuć się wspaniale. I wcale nie oznacza to omijania szerokim łukiem wyzwań czy pracy nad trudnymi aspektami w naszej praktyce. Dążymy do równowagi, czyli połączenia pracy z odpoczynkiem, wysiłku z odpuszczeniem, wsłuchania się w swój wewnętrzny głos z wyciszeniem.

Co jeszcze dla mnie przygotowałaś?

Warsztat intuicyjnego jedzenia z prawdziwą specjalistką w swojej dziedzinie: Anią Trojanowską (@anatomiadiety). Ania jest jedną z nielicznych specjalistek od żywienia w Polsce, która kategorycznie odcięła się od promowania intencjonalnego odchudzania stawiając na całkowitą autonomię żywieniową, niepodległość i równość ciał. Ania uczy miękkości i dobroci – dla siebie i dla ciała.

Podczas weekendu obecna będzie również wspaniała masażystka Lomi Lomi Aneta, z którą będziecie mogły_li umówić się na głęboki relaks. Koszt takiego masażu to 250 zł.

Kilka słów od Anety:

„Lomi Lomi Nui to masaż hawajski świątynny, który wywodzi się z szamanizmu hawajskiego. Praktykuje się go jako masaż relaksacyjny oraz formę terapii przez ciało. Osobiście czuję Lomi jako spotkanie pełne ciepła i ufności. To współpraca, wspólna podróż przez napięcia ciała i ducha.”

Jaki będzie plan wyjazdu?*

*wszystkie aktywności są nieobowiązkowe. Zawsze możesz iść i odpocząć tak, jak masz na to w danym momencie ochotę.

PIĄTEK

15.00 – 17.00 przyjazd i zameldowanie

17.00 powitanie i bardzo lekki obiad

18.30 – 19.30 chillowa praktyka na rozpoczęcie weekendu

20.00 wypas kolacja

21.00 medytacja i czas na odpoczynek

SOBOTA

8.00 – 9.30 śniadanie

11.00 – 12.30 warsztat o intuicyjnym jedzeniu z Anną Trojanowską

13.00 – 14.00 obiad

16.00 – 18.00 sesja ciałożyczliwej jogi

19.00 kolacja

20.30 – 21.30 yin joga i medytacja

NIEDZIELA

8.00 – 9.30 śniadanie

11.00 – 12.30 sesja ciałożyczliwej jogi

13.30 obiad

Jak mogę się zapisać?

Koszt noclegu, wyżywienia i warsztatów to: 1 330 zł.

Aby zapisać się na wyjazd należy wpłacić zadatek w kwocie 500 zł. Jest on zwrotny jedynie w sytuacji, gdy znajdzie się osoba na miejsce rezygnującej_ego.

Napisz do mnie maila na: zuzanna.sheepyoga@gmail.com lub jeśli masz jakiekolwiek pytania pisz do mnie na Instagramie @cialozyczliwa_joga lub zadzwoń na nr: 516 121 621.