O mnie

Cześć! Tu Zuza. Przez kilka lat byłam związana ze światem teatru i dramatu, a dziś współtworzę górską hacjendę na Dolnym Śląsku. Uczę online, na żywo we Wrocławiu i na moim końcu świata. Do Owcy z widokiem w Spalonej, zapraszam Cię na wypoczynek i jogę. Jestem też hiszpanofilką, teatrolożką, kocią mamą, a przede wszystkim zapaloną joginką. Wierzę, że to praktyka dostosowuje się do naszego ciała, a nie na odwrót.

MOJE KURSY

Kurs Ashtanga Vinyasa Jogi

u Kino MacGregor i Tima Feldmanna w Miami Life Center
(500 h).

Kurs Progresywnej Vinyasa Jogi

w Awakening Yoga Academy w Seattle (200 h), gdzie obecnie realizuję kursy doszkalające.

Kurs Hatha Jogi

w szkole Kavaalya (200 h).

Accessible Yoga Training

Kurs prowadzony przez twórcę Accessible Yoga – Jivana Heyman (40 h).

Kurs Terapeutyczna joga w procesie zdrowienia po traumie

Kurs Terapeutyczna joga w procesie zdrowienia po traumie z Arielle Schwartz (13,5h).

Kurs Daily Sadhana and Body Reading

Kurs Daily Sadhana and Body Reading w Awakening Yoga Academy (40 h).

Jakiej jogi uczę?

Ciałożyczliwej vinyasy, hatha jogi, jogi nidry oraz medytacji. W moim przekazie joga to dużo więcej niż asany, więc w moich treściach znajdziecie również inne jej aspekty. Głęboko wierzę, że to joga powinna dostosować się do naszego ciała, a nie na odwrót. Tworzę praktyki inkluzywne, bo każde ciało zasługuje na dostęp do jogi. W mojej działalności aktywistycznej skupiam się na obalaniu fit ból$hitów, które przenikają jogowy świat i przekazywaniem jogi osobom dyskryminowanym.

Podczas moich zajęć praktykujemy z uważnością na aktualne potrzeby naszego ciała i ducha. Porzucamy myślenie kierowane tym, co powinniśmy lub, co musimy. Te słowa wykreślamy z naszego słownika. Praktykujemy tak, by odkrywać radość z ruchu i bezruchu.

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej, wskakuj do mojego podcastu: