CIAŁOŻYCZLIWE
STUDIO JOGI ONLINE

CZERWIEC W CIAŁOŻYCZLIWYM STUDIU JOGI:
ODKRYWAMY BOGACTWO PODSTAW

Bezpieczna przestrzeń dla osób LGBTQ+,
neuroatypowych i dyskryminowanych.

Z jakiegoś powodu myślisz, że joga nie jest dla Ciebie? Udowodnię Ci, że jest wręcz przeciwnie! Cześć! Mam na imię Zuza i jestem nauczycielką jogi, dla której inkluzywność w przestrzeni jogi jest i będzie zawsze najważniejsza.

Ciałożyczliwe Studio Jogi online to platforma, którą tworzę z myślą o potrzebach KAŻDEGO ciała. Nauczę Cię, jak dostosowywać praktykę do siebie, żeby joga dawała Ci radość, luz i odpuszczenie. Pokażę, że Twoje ciało nigdy nie jest za mało rozciągnięte lub zbyt słabe. Twoje ciało jest w sam raz takie, jakie jest, a ktokolwiek chce wmówić Ci inaczej, po prostu nie ma racji!

SUBSKRYPCJA

Studio działa na zasadzie subskrypcji. Oznacza to, że płatność zostaje pobrana automatycznie z karty. Możesz natomiast w każdej chwili zrezygnować, a także mam dwie opcje płatności.
Wybierasz tę, która najbardziej odpowiada Twojej sytuacji finansowej.

W ramach subskrypcji otrzymujesz:

Dostęp do rozwijającej się ciałożyczliwej biblioteki, w której znajduje się już ponad 100 różnorodnych praktyk.
Dostęp do nagrań audio medytacji oraz praktyk jogi nidry.
Każdego miesiąca możliwość udziału w zajęciach na żywo na Zoomie (każdego miesiąca spotykamy się na praktykę asan, medytacji, relaksu i oddechu).
Dostęp do cyklu 29 DNI JOGOWEJ SAMOMIŁOŚCI.
Możliwość bezpośredniego kontaktu w przypadku pytań/wątpliwości/potrzeby indywidualnych wskazówek.
Zniżkę 10% na ciałożyczliwe weekendy z jogą.
Zniżkę 10% na pobyty w Owcy z widokiem.
Zniżkę 5% na indywidualne sesje ciałożyczliwej jogi.

* Istnieje możliwość wsparcia dla osób w trudnej sytuacji finansowej – napisz do mnie!

W STUDIU ZNAJDZIESZ…

…krótsze i dłuższe sesje delikatnego, kojącego ruchu:
…inkluzywne praktyki na krześle dla każdego ciała (nie potrzebujesz nawet maty!):
…krótsze i dłuższe praktyki zwiększające mobilność i wzmacniające ciało:
…sesje relaksacji, medytacji i jogicznego oddechu:

Współpracują ze mną:

Asia Jaworska
(@myslwruchu)

Trenerka uważnego ruchu, rebelka w świecie fitnessu, która zamiast odchudzać, pomoże Ci zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem. W moim Studiu znajdziesz jej autorskie praktyki uważnego ruchu.

Jędrek Niemczyk
(@cialo.faynie)

Razem z Jędrkiem nagraliśmy dla Was serię GRUBA JOGA, która uwzględnia potrzeby osób żyjących w dużych ciałach.

Wyobraź sobie, że masz dostęp do platformy zajęć, w trakcie których to Ty decydujesz, na co ma ochotę Twoje ciało. Jestem tu po to, żeby Cię inspirować, a nie mówić Ci, co masz robić.

Brzmi zachęcająco?

Próbowałxś już różnych zajęć jogi/fitnessu, ale żadne nie były dla Ciebie?

Znam to uczucie! Dlatego tak bardzo zależy mi, by osoby ze mną praktykujące umiały szukać radości na macie. Podczas moich zajęć nie musisz spełniać niczyich oczekiwań. Nie powiem Ci też, co masz robić. Pokażę Ci za to, jak pracować z ciałem, by czuło się dobrze. Na Twoich warunkach.

CZYM DLA MNIE JEST JOGA?

Joga to dla mnie przede wszystkim filozofia życia. Nie znajdziesz więc u mnie marketingowych ezo głupot, zawłaszczania kulturowego i wykluczania ciał dyskryminowanych. Pokażę Ci za to, jak praktykować w zgodzie ze sobą i swoim ciałem (nie tylko asany).

Nie znajdziesz u mnie fit-ból$hitu. Jem i ruszam się intuicyjnie i takiego właśnie podejścia, bez ciśnienia, możesz spodziewać się na moich zajęciach. Mam w sobie dużo dystansu do siebie i wiem, jak to jest zmagać się z trudnościami na macie. Choruję na IBS i przez lata zmuszałam swoje ciało do chudnięcia i intensywnej praktyki fizycznej. Przeszłam jednak na jasną stronę mocy, gdzie króluje delikatność i radość z ruchu. Uwierz mi – tu jest dużo przyjemniej i bezpieczniej.