CIAŁOŻYCZLIWA JOGA W WYSOKICH OBCASACH EXTRA!

cialozyczliwa-joga-online-wysokie-obcasy-extra

Wpadam dziś do Ciebie z meeeeeeeega informacją! Właśnie do sprzedaży trafił najnowszy numer Wysokich Obcasów Extra (5/2024), a w nim… ARTYKUŁ O CIAŁOŻYCZLIWEJ JODZE!

 Jestem na maxa podekscytowana i cieszę się, że więcej osób dowie się o mojej działalności. Zapraszam Cię do przeczytania artykułu autorstwa Kasi Seiler, w którym miałam szansę opowiedzieć nieco więcej o idei ciałożyczliwości i o tym, jak się ona w ogóle w moim życiu pojawiła. Poruszamy również temat mainstreamowej ciałopozytywności oraz tego, czym tak naprawdę jest dla mnie inkluzywność w świecie jogi.

W artykule Kasia dzieli się również swoim osobistym doświadczeniem z praktyki w Ciałożyczliwym Studiu Jogi. Wspólnie rozmawiamy o korzyściach płynących z praktyki jogi w domu i poruszamy temat bezpiecznej przestrzeni, która należy się każdex z nas!


Wyobraź sobie, że masz dostęp do platformy zajęć, w trakcie których to Ty decydujesz, na co ma ochotę Twoje ciało. Jestem tu po to, żeby Cię inspirować, a nie mówić Ci, co masz robić.